مسقطی لاری گل محمدی
مسقطی نارگیلی حاج رسول

تاریخچه

مسقطی حاج رسول

با یاری پرودگار متعال و همت والای حاج رسول قدسی ، واحد تولیدی مسقطی حاج رسول از سال ۱۳۹۲ فعالیت خود را در زمینه تولید و بسته بندی سوغات انحصاری لارستان “حلوا مسقطی لاری” در محیطی کارگاهی آغاز کرد. همگام با پیشرفت روز افزون تکنولوژی و با تکیه بر دانش و تجربه ۴۰ساله‌ی حاج رسول قدسی در زمینه تولید مسقطی ، این واحد تولیدی فن آوری ، تجربه و تعهد را در راستای تولید محصولات با کیفیت و احیای مسقطی سنتی لاری سر لوحه‌ی فعالیت های خود قرار داده. پس از ۶سال فعالیت بصورت کارگاهی و بدنبال افزایش تقاضا و استقبال چشمگیر و قابل توجه مزدم ایران و بدنبال افزایش ظرفیت تولید و نگاهی ویژه به بحث صادرات محصول برآن شدیم که تولید را از حالت کارگاهی بسمت تولید کارخانه‌ای سوق دهیم از این رو با خریداری زمینی به متراژ ۳۵۰۰مترمربع و زیربنای ۱۴۵۰مترمربع در محل شهرک صنعتی لارستان استارت توسعه‌ی کار را رقم زدیم.

بدین ترتیب شرکت مسقطی حاج رسول با استفاده از کادری مجرب و اضافه شدن مشاورهایی در زمینه تولید ، اقتصادی و حقوقی مصمم تر از همیشه و با توجه به تجربیات گرانبهای سالهای گذشته،همچنان در تلاش است تا محصولاتی با کیفیت و طعمی بینظیر با مشتریان خود ارائه نموده و بصورت مستمر در جهت هدف عالی و مهم ترین رمز موفقیت خود که همانا تاکید بر مشتری مداری و پیشرفت روزافزون است گام بردارد.

تقدیرنامه ها و گواهینامه ها

چند کلمه از

مدیرعامل مجموعه  “مسقطی حاج رسول”

مدیریت ” مسقطی حاج رسول ” با کمال افتخار اعلام می دارد اگر امروز ” مسقطی حاج رسول “را به عنوان یک الگو می شناسند، این جایگاه، حاصل اعتماد مشتریان وهمچنین استفاده از کارشناسان خبره و مشاوران باتجربه در این مجموعه است. ما خوشحالیم که با شنیدن نام مسقطی حاج رسول، لذت خاص مسقطی بهمراه کیفیت و طعم سنتی آن در ذهن مشتریان وفادار ما تداعی میگردد.

حاج رسول قدسی

مدیرعامل مجموعه “مسقطی حاج رسول”
frederick

لار – شهرجدید – میدان امام حسین (ع) – ابتدای بلوار اندیشه

شنبه-چهارشنبه: 08.00 صبح – 15:00 عصر

پنجشنبه: 08:00 صبح – 13:00 عصر

شماره تماس جهت سفارشات :

52247974 071

تمامی حقوق سایت برای مسقطی حاج رسول محفوظ است.